Μαθητές από το 3ο Δημοτικό Σχολείο Ραφήνας διακρίθηκαν και στον Πανελλήνιο Διαγωνισμό Φυσικής!
Μετά τον Ευκλείδη οι μικροί μας μαθητές διέπρεψαν και στον Αριστοτέλη. Δεκατρείς μαθητές της Ε’ τάξης του 3ου Δ.Σ Ραφήνας βραβεύονται για τις εξαιρετικές τους επιδόσεις στον Πανελλήνιο Διαγωνισμό Φυσικής “Αριστοτέλης”.
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που με χαρά συμμετείχαν στον διαγωνισμό και απέκτησαν άλλη μια όμορφη εκπαιδευτική εμπειρία, έχοντας πλάι τους εκπαιδευτικούς να τα στηρίζουν σε κάθε τους προσπάθεια!