Το Δ.Σ. του Συλλόγου Υπαλλήλων Περιφέρειας Αττικής, με ανακοίνωση της, καλεί τους Επόπτες Δημόσιας Υγείας των Δ/νσεων Υγειονομικού Ελέγχου και Περιβαλλοντικής Υγιεινής της Περιφέρειας, στη συνεδρίαση του Περιφερειακού Συμβουλίου, που θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 29/7/2024 και ώρα 15.00, στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολικού συγκροτήματος Γυμνασίου – Λυκείου Ραφήνας, στο Δήμο Ραφήνας – Πικερμίου (Ταχ. Δ/νση: Αγίου Χρυσοστόμου Σμύρνης 10, Ραφήνα Αττικής), «προκειμένου να παρέμβουμε και να παρουσιάσουμε τα αιτήματά μας, όπως αυτά αποτυπώνονται και στο ενυπόγραφο υπόμνημα μας».
Στην ανακοίνωση σημειώνεται ότι «ενώ είχε ζητηθεί από την παράταξη της Λαϊκής Συσπείρωσης η ένταξη του θέματος των μετακινήσεων των ΕΔΥ στην ημερήσια διάταξη του Περιφερειακού Συμβουλίου, δεν εντάχθηκε, αλλά σύμφωνα με τις πληροφορίες θα συζητηθεί.
Η παρουσία όλων των συναδέλφων Εποπτών είναι απαραίτητη».
aftodioikisi.gr