Φιλική ήττα 2-1 στη Βάρη, για την Τριγλία Ραφήνας

Φιλική ήττα για την Τριγλία Ραφήνας το απόγευμα της Τετάρτης στο Δημοτικό Στάδιο Βάρης, όπου ηττήθηκε με σκορ 2-1 από την τοπική ομάδα.

Το γκολ της Τριγλίας στο πρώτο ημίχρονο με εκτέλεση πέναλτι του Κωνσταντίνου Πράπα.

Η Τριγλία παρουσίασε πολύ θετικά στοιχεία, ειδικά στο πρώτο ημίχρονο και έδειξε ότι είναι πολύ κοντά στον βαθμό ετοιμότητας που θέλει ο Βλάσης Χατζηαναστασίου για την έναρξη του πρωταθλήματος .

Επόμενος φιλικός αγώνας για την ομάδα μας την Κυριακή 25 Αυγούστου και ώρα 18.30, στο Δημοτικό Γήπεδο Ραφήνας, με αντίπαλο την Ατλαντίδα Ανθούσας.

Στο πρώτο ημίχρονο Τριγλία αγωνίσθηκε με τους:

Πάντος, Βλάχος, Βασιλάρας, Κουμουτσέας, Μπενέκος, Σεφέκος, Λουκόπουλος, Δημογιάννης, Κυριόπουλος, Πράπας, Χρηστακίδης

Στο δεύτερο ημίχρονο έπαιξαν και οι Ντόστης, Παναγιώτου, Παπαδόπουλος Ελ., Λημνιός, Κοζανίδης, Νανάι, Μπακόπουλος, Καρόπουλος, Νάτσης, Ηλιόπουλος