Ραφήνα: Σαρωτική νίκη για τον Αργοναύτη 112 – 36 τον Εύνικο – Τα happening στο ημίχρονο & τα δώρα (φωτό)

Σε ένα γεμάτο απο κόσμο κλειστό γυμναστήριο ο Αργοναύτης Ραφήνας επικράτησε με το εντυπωσιακό 112 – 36 στον πρώτο αγώνα της σεζόν με τον Εύνικο

Οι Δευτέρες στη Ραφήνα ξεκίνησαν με το δεξί!!

Η ομάδα του Γιώργου Ζερβού ευστόχησε σε 15 τρίποντα, με τον Ξετρίχη να έχει 18 πόντους με 6 εύστοχα και τον Μουμπάρακ 15 πόντους με 3 εύστοχα.

Εκτός από τη μεγάλη νίκη στο πρώτο παιχνίδι της χρονιάς ξεκίνησε και  κατι καινούριο το οποίο θα συνεχιστεί σε κάθε εντός έδρας παιχνίδι μεχρι το τέλος της σεζόν!!

Στο ημίχρονο κάθε αγώνα κληρώνονται 2 δώρα και ένας τυχερός θα εχει 2 ευκαιρίες με σουτ απο το κέντρο του γηπέδου για 50€!!

Όπως το έχουν υποσχεθεί οι Δευτέρες στον Αργοναύτη θα ειναι γιορτή!!