Τροχαίο ατύχημα με τραυματίες δύο αστυνομικούς της ομάδας «ΔΙΑΣ» σημειώθηκε σήμερα το πρωί (24/10) στην οδό Τραπεζούντος, στον Άγιο Στέφανο, με αποτέλεσμα να μεταφερθούν στο νοσοκομείο.
Σύμφωνα με τις τελευταίες πληροφορίες, οι δύο αστυνομικοί της ομάδας μεταφέρθηκαν μετά το τροχαίο στο «401 Γενικό Στρατιωτικό Νοσοκομείο Αθηνών», με την κατάστασή τους να μην εμπνέει ανησυχία.
Το τροχαίο, όπως αναφέρεται, εκτυλίχθηκε όταν η μοτοσικλέτα των αστυνομικών συγκρούστηκε με αυτοκίνητο, που οδηγούσε ένας ηλικιωμένος. Η τροχαία πραγματοποιεί περισσότερες έρευνες, για να διευκρινίσει τα αίτια του ατυχήματος.
reader.gr