Οργή και αγανάκτηση στην Αρτέμιδα για διαρροή νερού που διαρκεί εδώ και 10 ημέρες
Όπως αναφέρει κάτοικος της περιοχής η κατάσταση είναι απερίγραπτη καθώς για την διαρροή νερού και αφού έχει ειδοποιηθεί ο Δήμος εδώ και 10 ημέρες, η περιοχή είναι ακόμα μέσα στη λάσπη
Εκτός από το νερό που χάνεται άδικα η περιοχή έχει γεμίσει και με κουνούπια από τις λακκούβες με νερό που έχει γεμίσει ο δρόμος ενώ μετά από τόσες ημέρες η δυσοσμία είναι απερίγραπτη καθώς όπως αναφέρει μυρίζει βοθριλα απο τη στασιμότητα
Να σημειώσουμε πως στην περιοχή κατοικούν και οικογένειες με νεογέννητα μωρά