Συνεχίζονται οι αποκριάτικες εκδηλώσεις σήμερα σήμερα στην Αρτέμιδα, όπου θα έχουμε σε λίγη ώρα από τώρα την μεγάλη παρέλαση
Όπως σας έχουμε ενημερώσει μέσα από το irafina.gr, η Λεωφόρος Αρτέμιδος θα πεζοδρομηθεί, ενώ όπως αναφέρει ο Δημοτικός Σύμβουλος Σπάτων Αρτέμιδος Παναγιώτης Λάμπρου, λόγω του καρναβαλιού ο χώρος του πολιτιστικού κέντρου Αρτέμιδος θα παραμείνει ανοιχτός για να χρησιμοποιηθεί ως χώρος πάρκιν για την εξυπηρέτηση των πολιτών.