Την τελευταία εβδομάδα των μαθημάτων μας, οι γονείς των αθλητριών της Ρυθμικής γυμναστικής είχαν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν από κοντά ένα ανοικτό μάθημα και να δουν ιδίοις ομμασι την πρόοδο και την εξέλιξη των παιδιών τους.
Τα τελευταία χρόνια ο Αθλητικός Όμιλος Ραφήνας συνεργάζεται με τις προπονήτριες Πέππα Νάντια και Μπουχάγιαρ Χριστίνα που ξεκίνησαν από πολλή νεαρή ηλικία την ενασχόληση τους με το άθλημα του μπαλέτου και συνέχισαν έως τα εφηβικά τους χρόνια με ρυθμική, hip-hop και πολλά άλλα.
Με υπομονή και επιμονή βοηθούν τα κορίτσια όλα αυτά τα χρόνια να ανέλθουν στο άθλημα της ρυθμικής ξεφεύγοντας από τις παγιωμένες τεχνικές και έχοντας απόλυτο σεβασμό στην μοναδικότητα του κάθε παιδιού.
Αθλητικός Όμιλος Ραφήνας
https://www.facebook.com/MACRafina/videos/1137263953077310/