Γκρίνια και μουρμούρα για την λαϊκή αγορά της Αρτέμιδας. Αρκετοί δημότες διαμαρτύρονται γιατί γίνεται πανικός, από κόσμο, χαμός στους πάγκους και καμία αστυνόμευση.
“Σήμερα και λόγω καιρού πολλοί δημότες, ή μη, κυκλοφορούσαν κυρίως άσκοπα”, μας είπαν, ενώ συμπλήρωσαν…”Θα μας την κλείσουν και θα ησυχάσουμε”!
“Κυρίως οι πελάτες είναι χαλαροί και αδέσποτοι. Σταματούν μέσα στην μέση του δρόμου πιάνουν κουβέντα ένας χαμός. Βρε παιδιά δεν φεύγουν τα προϊόντα”, λένε…
- Φωτό αρχείου