Διακοπή υδροδότησης έχουμε σήμερα Πέμπτη 25 Ιουλίου σε Ζούμπερι, Αγ. Μαρίνα & Οικισμό Κυκλαμινα λόγω βλάβης σε αγωγό ύδρευσης
Η ανακοίνωση του Δήμου Μαραθώνα αναφέρει:
Σας ενημερώνουμε ότι σήμερα Πέμπτη 25/7/2024 θα υπάρχει διακοπή υδροδότησης στο Ζούμπερι, στην Αγ. Μαρίνα (Οικισμός Κυκλάμινα από την εκκλησία της Αγ.Μαρίνας ως την Ε κατασκήνωση του Δήμου Μαραθώνα), λόγω βλάβης σε αγωγό ύδρευσης για 3 ώρες.
Ζητάμε την κατανόησή σας.
Η ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΔΡΕΥΣΗΣ