Ενημερώνουμε τους καταναλωτές, ότι από την Τετάρτη 17-06-2020 από 22:00 έως 3:00 θα σημειωθεί μείωση πίεσης ή και προσωρινή διακοπή νερού στην δεξαμενή Φοίνικα Σπάτων και θα επηρεαστεί η υδροδότηση των περιοχών Φοίνικας, Πετρέζα, Ήμερο Πεύκο, Έτος Στέκο και Βουνούπολη…
Προκειμένου να εκτελεσθούν εργασίες αναβάθμισης του δικτύου.
Από το Δήμο θα καταβληθεί κάθε δυνατή προσπάθεια ώστε να μειωθεί η διάρκεια της μείωσης πίεσης ή των προσωρινών διακοπών.