Τους διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (25-26/9/2021) γνωστοποίησε η ΕΠΣΑΝΑ.
Το ΠΑΟ Καλυβίων – Τριγλία Ραφήνας θα σφυρίξει ο Κ. Αρφανης
Αναλυτικά οι διαιτητές για όλα τα ματς είναι οι εξής:
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
2. | ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ | Δημοτικό Αχαρνών | Κυριακή | 26/09/21 | 16:30 | ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ) (Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -) |
|
3. | ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Κυριακή | 26/09/21 | 16:30 | ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΣΟΦΙΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ .) (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) |
|
4. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 26/09/21 | 16:30 | ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΜΑΚΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ) (Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) |
|
5. | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Κάτω Αχαρνών | Κυριακή | 26/09/21 | 16:30 | ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ) (Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) |
|
6. | ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ | Κρυονερίου | Κυριακή | 26/09/21 | 16:30 | ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ ) (Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) |
|
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
7. | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Καλυβίων | Σάββατο | 25/09/21 | 16:30 | ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ) (Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) |
|
8. | ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Σάββατο | 25/09/21 | 16:30 | ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ) (Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) |
|
9. | ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ | Αγίου Στεφάνου | Σάββατο | 25/09/21 | 16:30 | ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ ) (Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) |
|
10. | ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | Γραμματικού | Κυριακή | 26/09/21 | 16:30 | ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .) (Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .) |
|
11. | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ | Βούλας | Κυριακή | 26/09/21 | 16:30 | ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ) (Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) |
Γ Κατηγορία (1η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
12. | Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ | Βούλας | Σάββατο | 25/09/21 | 16:30 | ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ. (Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) |
|
13. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς | Σάββατο | 25/09/21 | 16:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) |
|
14. | ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ | Κουβαρά | Σάββατο | 25/09/21 | 16:30 | ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ ) (Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) |
|
15. | ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Κυριακή | 26/09/21 | 16:30 | ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ) |
|
16. | ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 26/09/21 | 16:30 | ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. (Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) |
|
17. | ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ | Συκαμίνου | Κυριακή | 26/09/21 | 16:30 | ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -) |
|
18. | ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Βάρης | Κυριακή | 26/09/21 | 16:30 | ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) |