Δηλώσεις παραχώρησε ο υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος με τον Συνδυασμό του Δημάρχου Ραφήνας Πικερμίου Ευάγγελου Μπουρνούς, Γιώργος Κοκκόλης για το αποτέλεσμα των εκλογών
Ο κ. Κοκκόλης ανέφερε πως η μεγάλη πλειοψηφία έδειξε ότι θέλει δήμαρχο τον Ευάγγελο Μπουρνούς και πως αυτό θα φανεί και στις εκλογές της Κυριακής 15 Οκτωβρίου
Απεύθυνε κάλεσμα στους κατοίκους του Πικερμίου να ψηφίσουν τον Συνδυασμό “Σύγχρονη Πολιτεία – Συνεργασία Ενεργών Πολιτών” λέγοντας πως η κα Τσεβά που ζητά την ψήφο τους έχει ασκήσει διοίκηση και πως αντιμετώπιζε τους πολίτες του Ορεινού Πικερμίου, ως πολίτες δεύτερης κατηγορίας
Δείτε το βίντεο