Την πρώτη φωτογραφία με το νεογέννητο μωρό της μέσα στο μαιευτήριο και μια τρυφερή ανάρτηση δημοσίευσε η Ιωάννα Τούνη – «Καλωσήρθες μαλλιαρέ έρωτά μου»
Τις πρώτες στιγμές με τον νεογέννητο γιο της περνά η Ιωάννα Τούνη, η οποία έφερε στον κόσμο το πρώτο της παιδί με τον σύντροφό της, Δημήτρη Αλεξάνδρου. Και οι δύο πλέουν σε πελάγη ευτυχίας, ενώ η γνωστή influencer δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram την πρώτη φωτογραφία αγκαλιά με το βρέφος μέσα από το μαιευτήριο.
Η ανάρτηση της Ιωάννας Τούνη συνοδεύεται και από ένα τρυφερό μήνυμα. Πιο αναλυτικά γράφει: «Καλωσήρθες μαλλιαρέ έρωτά μου, είμαι έτοιμη να μου αλλάξεις τα φώτα, ανυπομονώ απεριόριστα για όλα σου… θα είμαστε για ΠΑΝΤΑ εδώ με τον μπαμπά @dimitris_alexandrou να σε μεγαλώσουμε με όληηηηη την αγάπη μας!», έγραψε.
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.
Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Ι ω ά ν ν α Τ ο ύ ν η (@j.touni)
reader.gr