Κοντά στην μεταγραφή ενός πολύ έμπειρου τερματοφύλακα βρίσκεται η Θύελλα Ραφήνας καθώς έχει έρθει σε προφορική συμφωνία με τον Δημήτρη Καλογερόπουλο που έμεινε ελεύθερος από τον Κεραυνό Κερατέας μετά την απόφαση της ομάδας να μην κατέβει στην Γ Εθνική μετά την κατάκτηση του πρωταθλήματος .
Ο 23χρονος τερματοφύλακας στο παρελθόν αγωνίστηκε με τα χρώματα του Άρη Πετρούπολης που και εκεί στέφθηκε πρωταθλητής και πανηγύρισε την άνοδο στη Γ Εθνική κατηγορία .
soccerlive.gr