Όμορφες εικόνες από το summer camp του Martial Arts ClubRafina που δείχνουν τις εγκαταστάσεις του συλλόγου, και φωτογραφίες από την εκδρομή στο κέντρο γης όπου τα παιδιά ευαισθητοποιούνται σχετικά με την αξία των σπόρων και εντόμων, στην διατήρηση των ειδών μέσα από πρωτότυπες δραστηριότητες.
Ξέγνοιαστες στιγμές στο καμπ του συλλόγου, όπου τα παιδιά περνούν πολύ ωραία, αλλά και οι μεγάλοι ‘ακούγοντας’ τα παιδιά βοηθούν ώστε να συνδυάζουν την γνώση και την διασκέδαση.
Κάθε μέρα υπάρχει μια νέα δραστηριότητα – έκπληξη που συνδυάζει την μάθηση με την δράση.
Posted by irafina.gr on Monday, November 30, 2015