Η Δημοτική Παράταξη του Δήμου Παλλήνης, Εμείς η πόλη μας, αναλαμβάνει ην πρωτοβουλία και ξεκινάει κύκλους συζητήσεων για τα μεγάλα θέματα της πόλης μας.
Διοργανώνει δημόσια συζήτηση για την διαχείριση των αποβλήτων και την κυκλική οικονομία. θ ακολουθήσουν και άλλες παρόμοιες συζητήσεις. Για να υπάρξει γόνιμος διάλογος και αντίλογος, ουσιαστικός προβληματισμός μέσα από την ανταλλαγή απόψεων.
Ειρήνη Κουνενάκη
Δημοτική Σύμβουλος, Επικεφαλής παράταξης