Επεμβάσεις καλλωπισμού είχαμε στην παιδική χαρά και στην πλατεία στο Ντράφι Πικερμίου
Σε ανακοίνωση που εξέδωσε ο Σύλλογος “Ερίκεια” αναφέρεται:
Επεμβάσεις καλλωπισμού με βάψιμο της πέργκολας και αποκατάσταση του φράχτη στην παιδική χαρά στην πλατεία του Ντραφίου. Έπειτα από αίτημα του συλλόγου ΕΡΙΚΕΙΑ και ανταπόκριση του Δήμου. Ευχαριστούμε!
Αναμένουμε και την τοποθέτηση ενός ακόμα οργάνου που θα απευθύνεται σε μεγαλύτερες ηλικίες παράλληλα με την εξομάλυνση του εδάφους, όπως μας υποσχέθηκε ο Δήμαρχος Ευάγγελος Μπουρνούς