Με δημόσιο μήνυμα της η κα. Αννα Ρενιερη ευχαριστεί τον Δημοτικό Σύμβουλο Σπάτων – Αρτέμιδος Παναγιώτη Λάμπρου, για την βοήθεια που παρείχε ώστε να σωθεί ένας άνθρωπος από πνιγμό
Στο μήνυμα της αναφέρει:
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στο φίλο και συμπολίτη μας Παναγιώτη Λάμπρου, που βοήθησε να έρθει το γρηγορότερο δυνατόν το ασθενοφόρο, να βοηθήσει και να σωθεί ένας συμπολίτης μας από πνιγμό
Και χωρίς να τον ξέρει, πήρε τηλέφωνο να δει αν σώθηκε
Για άλλη μια φορά σ΄ευχαριστώ Παναγιώτη