Στη Ραφήνα ψήφισε λίγο μετά τις 15:00 το μεσημέρι ο γνωστός ηθοποιός Γιώργος Πάντζας μαζί με την σύζυγο του Στέλλα
Όπως είναι γνωστό ο κ. Πάντζας είναι μόνιμος κάτοικος της Καλλιτεχνούπολης Ραφήνας, ενώ ο γιος του Σπύρος είναι αντιδήμαρχος και υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος
Ο κ. Πάντζας συναντήθηκε στην είσοδο του 1ου & 4ου Δημοτικού Σχολείο Ραφήνας με τον δήμαρχο Ραφήνας Πικερμίου Ευάγγελο Μπουρνούς με τον οποίο όπως μπορείτε να δείτε και στην φωτογραφία του irafina.gr, είχαν θερμό εναγκαλισμό