Συνεχίστηκαν για δεύτερη ημέρα οι καθαρισμοί στην κεντρική πλατεία της Ραφήνας
Σε ανάρτηση του ο Δήμαρχος Ραφήνας Πικερμίου Ευάγγελος Μπουρνούς αναφέρει:
Συνδυαστική πρωινή δράση της πολιτικής προστασίας και των συνεργείων του δήμου Ραφήνας-Πικερμίου με τον εξωτερικό μας συνεργάτη ( booka chemicals) για τον καθαρισμό της πλατείας Πλαστήρα.
Ο καθαρισμός με βιολογικά ειξειδικευμένα υγρά καθαριστικά ολοκληρώθηκε σήμερα ώστε να είναι έτοιμη η κεντρική πλατεία της πόλης μας για τον εορτασμό της πολιούχου της πόλεως Παντοβασιλίσσης και για τον εορτασμό του Αγίου Χρυσόστομου Σμύρνης, του Αγίου της πόλης μας και των Τριγλιανών.
Η καλημέρα μας κάθε μέρα από μία ομορφότερη πόλη.
Είμαστε εδώ.
Οι πράξεις και όχι με λόγια