Παγκόσμια ημέρα σήμερα για τα δικαιώματα του παιδιού και ο δήμος Ραφήνας Πικερμίου με τη συνδρομή της παιδοψυχολόγου Νίκης Βουδούρη διοργάνωσε μια όμορφη εκδήλωση στο Δημοτικό Πάρκο αναψυχής ( κολυμβητήριο)
Όπως αναφέρει ο Δήμαρχος Ραφήνας Πικερμίου Ευάγγελος Μπουρνούς, θα γίνουν ομιλήσες για το παιδί μέσα στην κοινωνία και στην οικογένεια και τα δικαιώματα του.
“Η ομιλία της αγαπητης Νίκης εξαιρετική.Τα παιδιά η ελπίδα όλων μας.Η καλημέρα μας σήμερα εξαιρετικώς μορφωτική. Ευχαριστούμε”, σχολιάζει χαρακτηριστικά ο κ Μπουρνούς
![](https://www.irafina.gr/wp-content/uploads/2022/11/ekdilosi_omilia_niki_voudouri1.jpg)