Για τρίτη ημέρα είναι εκτός λειτουργίας τα φανάρια στην διασταύρωση των οδών Ευβοϊκού και Χρυσοστόμου Σμύρνης στο ύψος της γέφυρας στο Μεγάλο Ρέμα Ραφήνας.
Όπως σας έχουμε ενημερώσει μέσα από το irafina.gr, το πιο πιθανό είναι να οφείλεται στις προχθεσινές συνεχόμενες διακοπές ρεύματος που είχαμε στη Ραφήνα αλλά και σε άλλες γειτονικές περιοχές
Λόγω του σημείου οι οδηγοί αλλά και οι πεζοί που διέρχονται με τα οχήματα τους, αλλά και οι πεζοί, θα πρέπει να είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί