Ακόμα ένα λεωφορείο έμεινε λόγω βλάβης στη μέση του δρόμου
Όπως αναφέρουν αναγνώστες του irafina.gr, το λεωφορείο βρίσκεται ακινητοποιημένο στην οδό Δημοκρατίας στο Κόκκινο Λιμανάκι της Ραφήνας, λίγο πριν από την διασταύρωση με τον οδό Ρούμελης στο ρεύμα προς Ραφήνα
Εξαιτίας αυτού έχει δημιουργηθεί μποτιλιάρισμα στο σημείο και τα οχήματα αναγκάζονται να κινούνται στο αντίθετο ρεύμα κυκλοφορίας καθώς ο δρόμος είναι στενός
Όσοι οδηγοί κινούνται στο σημείο θα πρέπει να είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί