Ξεκίνησαν και στα Περιβολάκια Ραφήνας οι εργασίες για την κατασκευή του δικτύου της αποχέτευσης
Σε ανάρτηση του σχετικά ο Αντιδήμαρχος Ραφήνας Πικερμίου Παναγιώτης Καλφαντής αναφέρει:
“Εργασιες διατρησης στα Περιβολακια για την κατασκευη του Κεντρικου Συλλεκτηριου αγωγου του δικτυου αποχετευσης που οδηγει τα ακαθαρτα της πολης της Ραφηνας στο τριτοβαθμιο εργοστασιο επεξεργασιας.
Συνεχιζουμε σταθερα για να ολοκληρωθει το σημαντικο εργο υποδομης στην περιοχη μας και βαζουμε πισω μας τις μιζερες φωνες που θελουν να κρατησουν στο παρελθον τη Ραφηνα και το Πικερμι.”