Μία εξαιρετικά σοβαρή καταγγελία έκανε αναγνώστης του iRafina.gr, για την κατάσταση που επικρατεί περιμετρικά από το Δασάκι των Προσκόπων Χαλανδρίου στη Ραφήνα
Όπως μπορείτε να δείτε και στις εικόνες παρακάτω, έξω από την περίφραξη είναι πεταμένες μεγάλες ποσότητες από σκουπίδια, ξερά χόρτα, ξερά κλαδιά μέχρι και οικιακές συσκευές!
Οι εικόνες είναι σημερινές, όμως η κατάσταση αυτή είναι ίδια εδώ και εβδομάδες, όπως μας τονίζει στο μήνυμα του
Απορριμματοφόρο του Δήμου Ραφήνας Πικερμίου περνά καθημερινά και αδειάζει τους κάδους, όμως τα υπόλοιπα παραμένουν εκεί
Δείτε τις εικόνες