Το Διοικητικό Συμβούλιο και τα μέλη του Πολιτιστικού και Εξωραϊστικού Συλλόγου “Προφήτης Ηλίας”, ευχαριστούν εκ βάθους καρδίας τον Αξιότιμο κ Αθανάσιο Μαρτίνο, διαχειριστή της εταιρείας “ΑΙΓΕΑΣ ΑΜΚΕ” δωρητή και Μέγα Ευεργέτη της περιοχής Ραφήνας – Πικερμίου, για την δωρεά στον Ιερό Ναό του Προφήτη Ηλία, οδός Ρόδων 18, Περιβολάκια Ραφήνας
Ο κ Αθανάσιος Μαρτίνος κάλυψε οικονομικά την διοργάνωση της Πανηγύρεως του Ιερού Ναού Προφήτη Ηλία στις 19 και 20 Ιουλίου 2024
Ευχόμαστε Υγεία και κάθε καλό στον κ Αθανάσιο Μαρτίνο και την οικογένεια του
Από το Διοικητικό Συμβούλιο και τα Μέλη του Συλλόγου
Ο πρόεδρος
Ευάγγελος Συρεγγέλας
Ο αναπλ. γεν. γραμματέας
Γεώργιος Γρίβας