Ο σύλλογος γονέων και κηδεμόνων του 3ου Δημοτικού σχολείου Ραφήνας καλωσορίζει και φέτος τους μαθητές που θα φοιτήσουν εκεί, και ιδιαίτερα τα πρωτάκια
Σε ανακοίνωση τους αναφέρουν:
Εν όψει της νέας σχολικής χρονιάς, θα θέλαμε να ευχηθούμε καλή δύναμη στους μαθητές και τους δασκάλους τους και φυσικά καλή αρχή στα πρώτακια μας, όπου ο σύλλογος μας αύριο θα τα καλωσορίσει με ένα συμβολικό δωράκι στις στολισμένες τους αίθουσες!