Οι Σύλλογοι του Νέου Βουτζά κόβουν την πίτα τους
Την Κυριακή, 11 Φεβρουαρίου 2024, στις 11:30 π.μ., κόβουμε τις πρωτοχρονιάτικες πίτες μας, στην Αίθουσα εκδηλώσεων της Βιβλιοθήκης του Νέου Βουτζά! Χαλαρή διάθεση, δώρα και αναψυκτικά, θα συνοδεύσουν το έθιμο και φέτος, με την ευχή το 2024 να είναι μια καλή χρονιά για όλους και για τον Οικισμό μας!
Τα Δ.Σ.
Του Εξωραϊστικού Συλλόγου Νέου Βουτζά «Η ΠΡΟΟΔΟΣ»
Του Αθλητικού Συλλόγου Νέου Βουτζά «Η ΠΡΟΟΔΟΣ»