Δεν συνεχίζει στην Τριγλία Ραφηνας ο Γιώργος Μπανιάς.
Ο έμπειρος μέσος που σε 30 συμμετοχές πέτυχε 7 γκολ έλυσε τη συνεργασία του είναι ελεύθερος να διαπραγματευτεί το μέλλον του με ομάδα της αρεσκείας του.
Ο πρώην άσος της Πεύκης, του ΠΑΟ Ρουφ και του Θριάμβου Χαϊδαριου αμέσως μετά το διαζύγιο δήλωσε τα εξης:
“Ήταν μια δύσκολη χρόνια που στο τέλος ο στόχος επετεύχθη. Θα ήθελα να ευχαριστήσω τη διοίκηση, τους προπονητές που συνεργάστηκα και τέλος όλους τους συμπαίκτες μου για όμορφες και άσχημες στιγμές που περάσαμε. Καλή τύχη στο νέο πρωτάθλημα για την ομάδα της Τρίγλιας”.
soccerlive.gr