Και εκεί που νομίζεις ότι τα έχεις δει όλα, γίνεται κάτι που σε ξεπερνά και σε αφήνει άφωνο. Μόνο αυτό μπορούμε να σχολιάσουμε για τον ή την οδηγό του συγκεκριμένου αυτοκινήτου που το πάρκαρε στην οδό Στ. Αντωνιάδη στη Ραφήνα αφήνοντας στο παρμπρίζ ένα σημείωμα που δεν έχουμε ξαναδεί πότε μέχρι σήμερα
Πιο συγκεκριμένα στο σημείωμα γράφει:
“Παρακαλώ ΜΗΝ ξαναβάλετε κλήση διότι δεν υπάρχει σήμανση απαγόρευσης
Φωτογραφικό υλικό έχει σταλεί στη τροχαία”
Νομίζω πως μετά από αυτό έχουμε στ αλήθεια νικητή όσο αφορά το πιο επικό παρκάρισμα που έγινε ποτέ στη Ραφήνα!
Δείτε το σημείωμα