Νέα δρομολόγια λεωφορείων θα προστεθούν από τον ΟΑΣΑ για την εξυπηρέτηση των κατοίκων της Ραφήνας και του Πικερμίου
Το γεγονός έκανε γνωστό πριν από την έναρξη του χθεσινού δημοτικού συμβουλίου η Δήμαρχος κα Δήμητρα Τσεβά, η οποία αναφέρθηκε στην επίσκεψη του Περιφερειάρχη Αττικής Νίκο Χαρδαλιά την περασμένη Δευτέρα με αφορμή την συνεδρίαση του Περιφερειακού Συμβουλίου Αττικής αλλά και στην συνάντηση που είχε η δημοτική αρχή με τον ΟΑΣΑ, όπου ο κ Σπυλιόπουλος εξέθεσε τον προγραμματισμό των αστικών συγκοινωνιών και το δρομολόγιο που θα προστεθεί στη Ραφήνα.
Θα γίνουν μόνιμές συγκοινωνιακές γραμμές ενώ είπε πως η συνάντηση ήταν εξαιρετική
Ανέφερε ακομα πως επισκευάζονται όλα τα σχολεία και διορθώνονται όλες οι βλάβες