Για γέλια και για κλάματα είναι η σήμανση που υπάρχει για τα έργα που πραγματοποιούνται το τελευταίο δεκαήμερο στην στρογγυλή πλατεία στο Κόκκινο Λιμανάκι στην διασταύρωση των οδών Εθνικής Αντιστάσεως και Δημοκρατίας
Οι εικόνες που ανήρτησε κάτοικος της περιοχής είναι χαρακτηριστικές για το πόσο επικίνδυνο είναι το σημείο για όλους όσους περνούν από εκεί
Γράφει χαρακτηριστικά ο κ Χρήστος Ρέλιας:
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΘΑΥΜΑΣΤΕ ΣΗΜΑΝΣΗ ΓΙΑ ΕΡΓΑ ΤΟ 2024. ( ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΗΜΕΡΕΣ) ΣΤΟ “ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ” ΠΡΟΣ ΜΑΤΙ-ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ-ΟΔ. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ( ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΣΤΡΟΦΗ) ΚΑΝΕΝΑ ΦΩΣ ΓΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ, ΜΕ ΜΠΕΤΟΒΕΡΓΕΣ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΤΙΣ ΚΟΡΔΕΛΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΔΙΧΤΥ. ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΤΕ ΜΗΠΩΣ ΤΗ ΔΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΤΥΧΗΜΑ, ΘΑ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΟΝ ΥΠΕΥΘΥΝΟ (ΝΑΙ ΑΜΕ) 💤 (ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΗΞΕΡΑ, ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΟΠΙΚΟΥΣ ΑΡΧΟΝΤΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ;)