Συνάντηση πραγματοποιήθηκε στο Δημαρχείο της Ραφήνας μεταξύ της Δημάρχου Δήμητρας Τσεβά εκπροσώπων του Επαγγελματικού Επιμελητηρίου Αθηνών και της Ένωσης Εμπόρων Ραφήνας
Σε ανάρτηση της η κα Τσεβά αναφέρει:
Συνάντηση στο Δημαρχείο Ραφήνας-Πικερμίου με τον Πρόεδρο του Εμπ. Επιμελητηρίου κ. Γ. Χατζηθεοδοσίου , τον Αντιπρόεδρο κ. Ν. Γρέντζελο, Αντιδημάρχους και μέλη του Εμπορικού Συλλόγου Ραφήνας.
Συζητήθηκαν θέματα σχετικά με την ανάπτυξη και αναβάθμιση του Εμπορικού ιστού της πόλης μας.