Την Παρασκευή 14 Ιουνίου το σχολείο μας αποχαιρέτησε τους μαθητές της ΣΤ τάξης και τους ευχήθηκε Καλή Πρόοδο και καλή Σταδιοδρομία στην επόμενη βαθμίδα , το γυμνάσιο , διοργανώνοντας μια πολύ όμορφη τελετή αποφοίτησης.
Την τελετή αυτή , αλλά και όλες όσες θα ακολουθήσουν στο μέλλον για τα παιδιά μας , ομόρφυνε ακόμα περισσότερο με την χορηγία του το κατάστημα μεταποιήσεων ενδυμάτων «Κόψε Ράψε» στην Ραφήνα που ανέλαβε και προσέφερε στον σύλλογο μας τα καπέλα απ τις στολές αποφοίτησης ( τηβέννους ).
Ευχαριστούμε πολυ τους ανθρώπους του «Κόψε Ράψε» για την ευγενική τους αυτή κίνηση !
Το Διοικητικό Συμβούλιο