Φτάσαμε στις 27 Ιουνίου για να προχωρήσει ο Δήμος Ραφήνας Πικερμίου στην προκήρυξη τριών θέσεων εργασίας για την ελεγχόμενη στάθμευση στη Ραφήνα, η οποία θα έπρεπε να λειτουργεί από την 1η Μαϊου
Αναλυτικά η ανακοίνωση για τις θέσεις εργασίας αναφέρει:
ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ:
Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να συμπληρώσουν την αίτηση με κωδικό, κατά περίπτωση, ΕΝΤΥΠΟ ΑΣΕΠ ΣΟΧ 2ΔΕ/ΥΕ και να την υποβάλουν μαζί με τα απαιτούμενα δικαιολογητικά, είτε ηλεκτρονικά ([email protected]), είτε αυτοπροσώπως, είτε με άλλο εξουσιοδοτημένο από αυτούς πρόσωπο εφόσον η εξουσιοδότηση φέρει την υπογραφή τους θεωρημένη από δημόσια αρχή με κατάθεση στο Κεντρικό Πρωτόκολλο του Δήμου Ραφήνας – Πικερμίου, είτε ταχυδρομικά με συστημένη επιστολή στην ακόλουθη διεύθυνση:
Δήμος Ραφήνας – Πικερμίου, Αραφηνίδων Αλών 12, Τ.Κ. 19009, Ραφήνα, απευθύνοντάς την στο Γραφείο Προσωπικού υπ’ όψιν κας Σοφίας Παπαγεωργίου και κας Βασιλικής Φωτιάδη (τηλ. Επικοινωνίας: 22943 – 21024, -029) εντός προθεσμίας δέκα (10) ημερών, δηλαδή από την Κυριακή 30/6/2024 έως και την Τρίτη 9/7/2024».