Τροχαίο ατύχημα σημειώθηκε νωρίς το μεσημέρι της Δευτέρας (24/8) στον Περιφερειακό στα Σπάτα
Στο τροχαίο εμπλέκονται δύο ΙΧ αυτοκίνητα και δύο φορτηγά!
Όπως αναφέρει σε ανάρτηση της η κα. Βάσσια Ηλιάκη:
Στο συνηθισμένο σημείο…
Με το τζιπάκι η κυρία αποφάσισε να παει στον φούρνο να ψωνίσει προφανώς τα αλάρμ κ τα φλας δεν τα ηξερε…τρακάρει το φορτηγό από πίσω που τρακάρει το άλλο φορτηγό από πίσω που τρακάρει ενα άλλο αμάξι παραπίσω…μη ρωτάτε για την κίνηση…να περάσετε από τον εσωτερικό δρόμο των Σπατων γιατι η άνοδος στον περιφερειακό είναι κλειστή προσωρινά!