Τροχαίο ατύχημα σημειώθηκε το πρωί της Πέμπτης (25/7) κοντά στο δημαρχείο Σπάτων επί της λεωφόρου Σπατών Αρτέμιδος.
Σύμφωνα με όσα αναφέρει ο αντιδήμαρχος Σπάτων Αρτέμιδος Παναγιώτης Λάμπρου, ένας οδηγός αυτοκινήτου έπεσε επάνω σε προστατευτικά έργων που γινόταν εκείνη την ώρα με αποτέλεσμα να τραυματίσει σοβαρά έναν 47χρονο εργάτη.
Ο άτυχος άνδρας διακομίστηκε με ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ σε εφημερεύον νοσοκομείο.