Την πρόσληψη, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, συνολικά τριών (3) ατόμων, για την αντιμετώπιση κατεπειγουσών εποχικών ή πρόσκαιρων αναγκών της Διεύθυνσης Κοινωνικής Πολιτικής, ανακοίνωσε ο Δήμος Σπάτων – Αρτέμιδας.
1 ΠΕ ΠΑΘΟΛΟΓΩΝ
1 ΠΕ ΓΕΝΙΚΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ
1 ΠΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΩΝ
ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
Οι υποψήφιοι μπορούν να υποβάλλουν αίτηση είτε αυτοπροσώπως, είτε με άλλο εξουσιοδοτημένο από αυτούς πρόσωπο, εφόσον η εξουσιοδότηση φέρει την υπογραφή τους θεωρημένη από δημόσια αρχή, με τα απαιτούμενα
δικαιολογητικά στο γραφείο Πρωτοκόλλου του Δήμου μας στην ακόλουθη διεύθυνση: Δημ. Χρ. Μπέκα & Βασιλέως Παύλου, Σπάτα Αττικής.
Η προθεσμία υποβολής των αιτήσεων αρχίζει την 06/05/2020 και λήγει την 12/05/2020