Τροχαίο ατύχημα συνέβη πριν από λίγο στην λεωφόρο Καραμανλή λίγο πριν το δημαρχείο στην Αρτέμιδα μεταξύ ενός Ι.Χ. αυτοκινήτου και μίας δίκυκλής μοτοσικλέτας.
Όπως αναφέρει ο Δημοτικός Σύμβουλος Σπάτων – Αρτέμιδος Παναγιώτης Λάμπρου, αποτέλεσμα του τροχαίο ήταν ο ελαφρύς τραυματισμός του οδηγού της δίκυκλης μοτοσικλέτας οποίος θα μεταφερθεί σε εφημερεύον νοσοκομείο για προληπτικούς λόγους.
Προσοχή στους διερχόμενους οδηγούς…