Η Νέλη και τα άλλα ζώα τα οποία φροντίζουμε, έχουν ανάγκη από φαγητό. Σας παρακαλούμε βοηθήστε μας με τροφές αφήνοντας ότι σας περισσεύει στα παρακάτω σημεία συλλογής.
Έστω και 1 κιλό είναι κάτι. Ευχαριστούμε.
– Κτηνιατρείο Α. Ντιναλέξη, Λ. Διονύσου 13, Νέα Μάκρη
– Pet Hug, Διασταύρωση Ραφήνας
– Pet Shop Vera, Λ. Μαραθώνος 110, Νεά Μάκρη
– Pet Shop Manos, Λ. Μαραθώνος 66, Νέα Μάκρη
– Cane Bagno, Σαράφη 31, Νέα Μάκρη
– Ζωοφιλία, Καλαφάτη 3, Ζούμπερι
Αν ζείτε μακριά και θέλετε να βοηθήσετε καλέστε μας στο τηλέφωνο του σωματείου 69090 75566 κάθε μέρα στις 4-6 το απόγευμα ή κάντε μια δωρεά απευθείας στον τραπεζικό μας λογαριασμό.
Φιλοζωικό Σωματείο Μαραθώνα «Η Κοίτη»