Πολύ δύσκολες στιγμές βιώνουν ο Άγγελος Χαριστέας και η οικογένειά του. Όπως έγινε γνωστό πριν από λίγες ώρες, η πολυαγαπημένη γιαγιά του παλαίμαχου ποδοσφαιριστή έφυγε από τη ζωή.
Τη δυσάρεστη είδηση γνωστοποίησε ο ίδιος ο Άγγελος Χαριστέας, μέσα από μία συγκινητική ανάρτηση που έκανε στο Instagram προφίλ του. Συγκεκριμένα ανήρτησε, με τη μορφή του Instagram story, μία φωτογραφία της αγαπημένης του γιαγιάς, στην οποία την βλέπουμε να χαμογελάει.
«Αντίο γιαγιάκα μου», έγραψε ο Άγγελος Χαριστέας στην ανάρτησή του, αποχαιρετώντας με αυτόν τον τρόπο και δημοσίως την γιαγιά του.
enikos.gr