Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων 4ου Δημοτικού Σχολείου Ραφήνας το Σάββατο το πρωί και στα πλαίσια του προγράμματος Erasmus+ φτιάχνουμε στο προαύλιο του σχολείου μας “Παιχνίδια Αυλής” σε συνεργασία με τον σύλλογο διδασκόντων του Σχολείου μας έφτιαξε στολίδια!
Σκάκι, φιδάκι, κουτσό, σαλίγκαρος, τετράγωνα… όλα σούπερ!
Ευχαριστίες απηύθυνε ο σύλλογος στα μέλη του ΔΣ Ελσα, Κυριάκο και Παναγιώτη, τον Κο Μανώλη Ντόβολο και την σύζυγό του, τις δασκάλες Κα Σίσσυ, Κα Αμαλία και τον Δντή Κο Σταύρο Τσόνια για την πολύτιμη βοήθειά τους.
Το τελικό φινίρισμα θα γίνει τις επόμενες μέρες, αλλά τα παιδιά θα τα χαίρονται από σήμερα!