Σε νέα φάση μπαίνει ο σύλλογος ΕΝΟΤΗΤΑ Διασταύρωσης Ραφήνας, με τη κατάθεση των υποψηφιοτήτων που έγιναν με απόλυτη προσήλωση στις διατάξεις του καταστατικού του συλλόγου.
Τα ονόματα των υποψηφιοτήτων είναι:
ΑΡΑΠΚΙΛΗ ΜΑΡΙΑ, ΑΡΑΠΚΙΛΗ ΣΟΦΙΑ, ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ, ΔΕΜΕΡΟΥΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΧΑΡΑ, ΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΞΟΥΡΙΚΗ ΕΛΕΝΗ, ΞΟΥΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΡΟΓΓΑΚΟΥ-ΑΤΙΣΗ ΕΥΔΟΚΙΑ, ΣΚΟΥΦΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ, ΦΡΑΤΖΕΣΚΑΚΗ ΝΑΤΑΣΑ, ΧΑΡΑΜΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ, ΧΑΡΑΜΗ ΕΡΡΙΚΑ.
Η ψηφοφορία θα διεξαχθεί αύριο Κυριακή 2 Αυγούστου απ’ τις 10 το πρωί μέχρι τις 6 το απόγευμα στο γραφείο του συλλόγου, κάτω απ’ τον Ιερό Ναό της Αναλήψεως στη Διασταύρωση.