Μετά από αρκετές μέρες φαίνεται ότι υπάρχει ελπίς στον ΑΟ Πικερμίου. Ή τουλάχιστον έτσι δείχνει για να μην παρεξηγηθούμε, μια και τον τελευταίο καιρό έχουν ειπωθεί και έχουν ακουστεί πολλά και διάφορα ένθεν και κείθεν…
Πάνω το πράγμα είχε κολλήσει σήμερα το πιο πιθανό είναι να βρεθεί λύση. Σύμφωνα με τις δικές μας πληροφορίες, του irafina.gr, υπάρχουν μεγάλες πιθανότητες στη σημερινή συνεδρίαση να συσταθεί το νέο δσ.
Αν δηλαδή υπάρχουν 4 μέλη από τα 7, ήτοι πάνω από το 50%, που συμφωνούν στη σύσταση νέου δσ, τότε ο ΑΟ Πικερμίου θα έχει νέα διοίκηση.
Αν γίνει διαφορετικά το σίριαλ θα έχει και άλλα επεισόδια.
Ες σήμερον λοιπόν τα σπουδαία…