Πάμε δυνατά για brave night την Κυριακή στον “Ιππόκαμπο” στην Αρτέμιδα με εισιτήριο εισόδου 10 ευρώ με ποτό για να δείτε 12 υπέροχους αγώνες kickboxing muai thai στην παραλία και το σύλλογό μας (Πρωτέας Ραφήνας) να συμμετέχει με μια άκρως εντυπωσιακή επίδειξη ΑΙΚΙΝΤΟ με τον Νίκο Τόλια.
Ένα από τα νέα μας ταλέντα μας στο άθλημα του kick boxing ο Παναγιώτης Παπαδόπουλος θα πάρει το βάπτισμα του στις επαγγελματικές διοργανώσεις!