Ευχαριστούμε την φιλαρμονική μας και τον μαέστρο Γιώργο Καλούδη, για την υπέροχη βραδιά που μας χάρισαν στην πλατεία της Ραφήνας. Ένας λόγος παραπάνω για την αναγνώριση των προσπαθειών της φιλαρμονικής μας, δεδομένου της εθελοντικής δουλειάς των μελών της φιλαρμονικής μας.
Παρακάτω μερικές μόνον, από τις απολαυστικές στιγμές του ρεπερτορίου της βραδιάς, όπως καταγράφηκαν από τον φακό παρευρισκόμενων.
Για τον Δ.Ο.Π.Α.Π
Γιώργος Δουβίτσας