Μεγάλη επιτυχία είχε η “Λυσιστράτη” που παρουσιάστηκε στο Πικέρμι και στην Ραφήνα από τον Πολιτιστικό Σύλλογο Πικερμίου και γνώρισε καθολική αποδοχή για το πόσο καλοστημένη και… επαγγελματική ήταν η παράσταση, την εξέχουσα σκηνοθετική ματιά και τις μοναδικές ερμηνείες.
Σήμερα θα σας δείξουμε φωτογραφίες της παράστασης από άλλη σκοπιά, αυτή που αφορούν την ενδυματολογική παρουσίαση.
Δείτε τις εικόνες και τα συμπεράσματα δικά σας…
Posted by irafina.gr on Wednesday, October 21, 2015