Το νέο αίμα του Πρωτέα Ορέστης Θεοδωράκος και Παναγιώτης Παπαδόπουλος θα πάρουν μέρος στις πρώτες σημαντικές τους βραδιές ο μεν πρώτος στην τελευταία βραδιά του Μιχάλη Ζαμπίδη στις 27 Ιουνίου και ο δεύτερος την άλλη βδομάδα στις 5 Ιουλίου στο Brave Night, μια βραδιά που θα γίνει στην Λούτσα στο Bar Ιππόκαμπο με εισιτήριο 10 ευρώ με ποτό.
Προχωράμε δυνατά με νέα ταλέντα σας περιμένουμε από κοντά να στηρίξετε τα παιδιά μας !