Επισκέψεις υψηλού επιπέδου για τον Διοικητή Ασφαλείας Ραφήνας Δημήτρη Δελτσίδη. To πρωί είχε μια ευχάριστη έκπληξη στο γραφείο του.
Ο παγκόσμιος πρωταθλητής του kickboxing Μιχάλης Ζαμπίδης, που πρόσφατα κρέμασε τα γάντια του μετά από μια υπέρλαμπρη καριέρα, βρέθηκε στο γραφείο του διοικητή και οι δυο τους βρήκαν την ευκαιρία να μιλήσουν για πολεμικές τέχνες και όχι μόνο.
Ο Ζαμπίδης με την τεράστια εμπειρία του στο kickboxing και ο Δελτσίδης στο Aikido.
Είναι γνωστό ότι ο διοικητής ασχολείται με την τέχνη του Aikido και μάλιστα δεν είναι λίγες οι φορές που έχει πάρει μέρος σε επιδείξεις με τον σύλλογο Martial Arts Club Rafina.